UBAKoninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs vzw

slideshow 1

Photo: Couloir

Klassement

update: zondag, december 08, 2019      

EINDKLASSEMENT 2019

PLAATS NAAM PUNTEN TRAININGEN GEMIDDELDE
1 Marc Van Britsom ON4FOX 528 21 25
2 Norbert Demeyere ON4ANE 477 23 21
3 Marc Vanhalst ON6HI 434 24 18
4 Rene Putzeys ON5FOX 383 24 16
5 Kurt Smet ON4CHE 353 14 25
6 Tim Vandeberghe ON5HC 352 15 23
7 Patrick De Rocker ON7ARQ 327 21 16
8 Dirk Spiessens ON7DS 321 20 16
9 Martine Mampaey ON2DMT  279 19 15
10 Johnny Verhoeven ON4VJ 145 10 15
11 Donald Destadsbader ON7QR 142 11 13
12 Eddie De Kerf PA3EIF 114 8 14
13 Wim Hodenius PA3BQP 92 6 15
14 Daverveld, Marcel 91 5 18
15 Faid Kasimov ONL11766 84 4 21
16 Theo Bücker DJ9EY 83 4 21
17 Dinse, Björn 80 3 27
18 Plantagie, Kim 77 3 26
19 Fijlstra, Jenny 76 3 25
20 Julien Van Severen ON6SV 72 4 18
21 Berse, Matthias 70 3 23
22 Plantagie, Sandra 69 3 23
22 Schwider, Dieter 69 3 23
23 Alex Buurlage PA1FOX 67 4 17
24 Hodenius, Gijs 66 4 17
25 Wittek, Claus-Dieter 64 3 21
25 Buurlage, Lesley 64 3 21
25 Mohne, Jeffrey 64 3 21
25 El Mourabit, Andrea 64 3 21
26 Krause, Nina 61 3 20
27 Stein, Dirk 59 3 20
27 Gödtner, Ulrich 59 3 20
27 Wanner, Alexandra 59 3 20
28 Jan Hoek PA0JNH 55 4 14
28 Petrovska, Yana 55 2 28
29 Vlasuik, Yuliia 52 2 26
29 Jo Somers PA0SOM 52 5 10
30 Dirk Vanden Hende ONL 51 3 17
31 Maurice Van De Keere ON6VK 50 4 13
32 Wanner, Nikolaj 48 3 16
32 Shpynow, Danil 48 2 24
33 Ivanchykhun, Mykola 41 2 21
33 Demuth, Ewald 41 3 14
33 Hoek, Wim 41 3 14
34 Plantagie, Benno 40 3 13
35 Baudisch, Frank 39 3 13
36 Petrovska, Yeliena 37 2 19
37 Biehl, Dieter 36 3 12
38 Havryliuk, Andrii 34 2 17
39 Panchyk, Mariia 31 2 16
40 Harms, Christian 30 1 30
41 Höfner, Bernd 28 2 14
42 Teugels, Rick     27 3 9
42 Werner Wieand 27 3 9
43 Joris Smet 25 1 25
44 Stijn Vanden Hende ON8SVH 20 1 20
44 Richard ON4AST 20 1 20
44 Peter Guns ON1DJJ 20 1 20
44 ON6IC Patrick 20 1 20
45 Dick Fijlstra  18 2 9
45 ON5EMM 18 2 9
46 Peter ON5US 16 1 16
47 Jan Verguts ON6VJ 12 1 12
47 Eddy Walscharts ON6EF 12 1 12
48 Pelinski, Veit 10 1 10
48 ON7ASN Patrick Schepens  10 1 10
49 Tim Vanden Hende 9 1 9
49 Lietz, Wilhelm 9 1 9
49 Kurz, Martin 9 1 9
49 Panchuk, Liudmyla 9 1 9
49 Bettgens, Wim 9 1 9
49 Bettgens, Wilma 9 1 9
49 Reuderink, Hans 9 1 9
49 Somers, Lilly 9 1 9
49 Berse, Kathrin 9 1 9
49 ON4JP Erik 9 1 9
49 Jan Willem + fam 9 1 9
49 ON5NN Albert 9 1 9
49 ON4SLB Steven 9 1 9
49 ON4STV Stefaan 9 1 9
49 Arno Wagemakers ON3ADW 9 1 9
49 Patrick Wagemakers ON4ARJ 9 1 9
49 ON5EMM XYL 9 1 9
49 onl Nel 9 1 9
49 onl Saar 9 1 9
         
Punten verdeling volgens het UBA-ON reglement
wedstrijdkalender