UBAKoninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs vzw

slideshow 1

Photo: Couloir

Klassement

update: zaterdag, augustus 17, 2019      
 
PLAATS NAAM PUNTEN TRAININGEN GEMIDDELDE
1 Marc Van Britsom ON4FOX 401 15 27
2 Norbert Demeyere ON4ANE 338 16 21
3 Marc Vanhalst ON6HI 323 17 19
4 Rene Putzeys ON5FOX 289 17 17
5 Dirk Spiessens ON7DS 207 14 15
6 Patrick De Rocker ON7ARQ 199 14 14
7 Martine Mampaey ON2DMT  191 14 14
8 Tim Vandeberghe ON5HC 186 8 23
9 Kurt Smet ON4CHE 180 7 26
10 Johnny Verhoeven ON4VJ 135 9 15
11 Donald Destadsbader ON7QR 95 7 14
12 Wim Hodenius PA3BQP 92 6 15
13 Daverveld, Marcel 91 5 18
14 Theo Bücker DJ9EY 83 4 21
15 Dinse, Björn 80 3 27
16 Plantagie, Kim 77 3 26
17 Fijlstra, Jenny 76 3 25
18 Berse, Matthias 70 3 23
19 Plantagie, Sandra 69 3 23
19 Schwider, Dieter 69 3 23
20 Alex Buurlage PA1FOX 67 4 17
21 Hodenius, Gijs 66 4 17
22 Wittek, Claus-Dieter 64 3 21
22 Buurlage, Lesley 64 3 21
22 Mohne, Jeffrey 64 3 21
22 El Mourabit, Andrea 64 3 21
23 Krause, Nina 61 3 20
24 Faid Kasimov ONL11766 59 3 20
24 Stein, Dirk 59 3 20
24 Gödtner, Ulrich 59 3 20
24 Wanner, Alexandra 59 3 20
25 Jan Hoek PA0JNH 55 4 14
25 Petrovska, Yana 55 2 28
26 Vlasuik, Yuliia 52 2 26
26 Jo Somers PA0SOM 52 5 10
26 Julien Van Severen ON6SV 52 3 17
27 Wanner, Nikolaj 48 3 16
27 Shpynow, Danil 48 2 24
28 Eddie De Kerf PA3EIF 44 3 15
29 Dirk Vanden Hende ONL 42 2 21
30 Ivanchykhun, Mykola 41 2 21
30 Demuth, Ewald 41 3 14
30 Hoek, Wim 41 3 14
31 Plantagie, Benno 40 3 13
32 Baudisch, Frank 39 3 13
33 Petrovska, Yeliena 37 2 19
34 Biehl, Dieter 36 3 12
35 Havryliuk, Andrii 34 2 17
36 Panchyk, Mariia 31 2 16
37 Harms, Christian 30 1 30
38 Höfner, Bernd 28 2 14
39 Teugels, Rick     27 3 9
39 Werner Wieand 27 3 9
40 Joris Smet 25 1 25
41 Maurice Van De Keere ON6VK 21 2 11
42 Stijn Vanden Hende ON8SVH 20 1 20
42 Richard ON4AST 20 1 20
43 Dick Fijlstra  18 2 9
44 Peter ON5US 16 1 16
45 Jan Verguts ON6VJ 12 1 12
45 Eddy Walscharts ON6EF 12 1 12
46 Pelinski, Veit 10 1 10
47 Tim Vanden Hende 9 1 9
47 Lietz, Wilhelm 9 1 9
47 Kurz, Martin 9 1 9
47 Panchuk, Liudmyla 9 1 9
47 Bettgens, Wim 9 1 9
47 Bettgens, Wilma 9 1 9
47 Reuderink, Hans 9 1 9
47 Somers, Lilly 9 1 9
47 Berse, Kathrin 9 1 9
47 ON4JP Erik 9 1 9
47 Jan Willem + fam 9 1 9
         
Punten verdeling volgens het UBA-ON reglement
wedstrijdkalender