Skip to main content
Hamburger Main Menu
Logo UBA
  • Contact
    • Bestuursorgaan
    • UBA-secties
    • Managers en commissies
    • BIPT
    • Word lid
    • Contactformulier
    • Feedback
    • Meld je nu aan bij Matrix
    • Webmaster
  • Downloads
    • Downloads (UBA)
    • UBA-logo
  • Links
  • Hambeurs
  • Globe nl Taal
    • Français
  • Anonymous user User Menu
Anonymous user User Menu
  • Onthaal
    • Agenda
    • (e)CQ-QSO
    • Onbemande stations
  • Info
    • De radioamateur-dienst
    • De Belgische wetgeving
    • Transmissiemodi
    • Kortegolfbanden
    • VHF/UHF/SHF-banden
    • Roepnamen / QSL-kaarten
    • Helpen in nood
    • Opleidingen
    • Radioamateurexamen
    • Bedieningscertificaat / vergunning
    • Frequentie / vermogens
    • QRV in het buitenland
  • UBA
    • Lid worden
    • UBA-secties
    • Bestuursorgaan
    • Managers en commissies
    • Jaarlijks UBA-congres
    • Tijdschrift CQ-QSO
    • ON4UB
    • QSL-dienst
    • UBA Service bureau
    • Geschiedenis van de UBA
  • Organisaties
    • ITU
    • IARU
    • CEPT
    • BIPT
    • ARISS
  • Dossiers
    • EMI / EMC
    • PLC / BPL
    • Intruder Watch
    • Stralingsdossier
    • Operating Practice
  • HF
    • Contestkalender
    • Contestreglementen
    • Contestresultaten
    • Velddagnieuws
    • Bandplan
    • Ik ben nieuw op HF
    • Diploma's
    • Propagatie
    • CW
    • QRP
  • V/U/SHF
    • Contestkalender
    • Contestreglementen
    • Contestresultaten
    • Velddagnieuws
    • Bandplan
    • ATV
    • Top List
    • Firsts
  • ARDF
    • Start2ARDF
    • Kalender
    • Uitslagen
    • Reglementen
    • Klassement
  • B-EARS
    • Onze missie
    • Lid worden...
    • Internationaal
    • Proviciaal Bandplan
    • Activiteiten
  • ONL
    • Roepnamen
    • Radioamateur-frequenties
    • Logboek
    • QSL-kaarten
  • Techniek
  • Nederlands
  • Français

UBA-congres en Algemene Vergadering 2003 - 24 mei 2003 (uitnodiging)

  1. Home
  2. »
  3. UBA
  4. »
  5. Jaarlijks UBA-congres
  6. »
  7. UBA-congres 2003
  8. »
  9. UBA-congres 2003 (uitnodiging)

UBA-congres 2003 in TOR
op 24 mei 2003


Hier gebeurt er nooit iets! Maar wie heeft deze zin uitgesproken? Wij zeker niet. Er is veel beweging in de sectie TOR. Jullie weten het misschien nog niet maar de leden van TOR willen dit jaar het Nationaal Congres van de UBA organiseren.
Gelukkig hebben wij de steun van twee naburige secties. Mijn dank gaat naar de secties RSX en RAM zonder wie wij het Congres niet hadden kunnen oprichten. Wij konden niet beter dromen om radioamateurs samen te brengen. Een echte medewerking tussen Nederlandstalige en Franstalige secties; wij zullen dus alle leden van de UBA in de twee talen kunnen ontvangen.

Hier krijgt u een algemeen overzicht van deze dag:
Bij uw aankomst krijgt u alle nodige en praktische inlichtingen ontrent deze dag en gratis ontbijt. Zoals ieder jaar zijn er twee programma’s voorgesteld: ten eerste voor de leden van de UBA en ten tweede voor de bezoekers die de locale bezienswaardigheden willen zien, dat betekent dat de leden van uw familie ook zeker welkom zijn.
In de voormiddag nemen de leden deel aan de Algemene Vergadering en voor de anderen zijn er twee bezoeken voorzien; het steenmuseum en de kalkovens. ‘s Middags kunt u ter plaatse in onze sandwichbar belegde broodjes krijgen. In de namiddag zal onze vriend Charles, ON1MFW een spreekbeurt houden over ARDF. Degenen die het wensen zullen in de namiddag een praktische oefening kunnen maken in het gemeentelijk stadion op 100m van de Congreszaal. Daarna zal onze vriend Gaston ON4WF het ARISS experiment voorstellen. In de namiddag zal het bedrijf CBR zijn deuren openen en dankzij de ingenieurs krijgen we een rondleiding met uitleg over het principe van klinkerisatie (verwarming en verwerking van kalk).

En voor de wandelaars onder u . zijn er in Antoing twee wandeltoch ten voorzien. U kunt er de muurschilderingen van Dubrunfaut bewonderen (7500 m2) en ook de historische sites met de “Tumulus wandeling”, de oude kalkgroeve, de kalk- en cementovens en het kasteel van de Prinsen de Ligne.

Tot slot van deze dag kunnen we samen komen in het restaurant “Panoramique” gelegen boven de Mont-Saint- Aubert.

In uw CQ-QSO van volgende maand kunt u gedetailleerde informatie vinden over deze dag, en ook een wegbeschrijving naar Antoing en naar het Congres. U kunt ook op Internet via de site van de UBA alle inlichtingen bekomen. En als er nog vragen zijn mogen jullie op mijn e-mail 03-2003CQ-QSO alle vragen stellen:

on4lbg@hotmail.com of via telefoon 069/841494 of via GSM 0497/275975

Statutaire Algemene Vergadering

Oproeping

In overeenstemming met artikels 23 en 24 van de statuten, richt de Raad van Beheer een oproep tot de leden van de Koninklijke unie van de Belgische zendamateurs, vereniging zonder winstbejag, om deel te nemen aan de statutaire algemene vergadering die zal plaatsvinden op

zaterdag 24 mei 2003 om 9.30 u.
in de Foyer Culturel,
Rue du Burg 23 te 7640 Antoing

Dagorde van de Algemene Vergadering van 24 mei 2003

  1. Om 9.30 u. opening van de Algemene Vergadering door de nationale voorzitter John Devoldere-ON4UN.
  2. Eregroet aan de leden die overleden zijn sinds de Algemene Vergadering van mei 2002.
  3. Toespraak van de nationale voorzitter.
  4. Verslag van de ondervoorzitters Rik Strobbe-ON7YD en Jean-Claude Renard-ON5TH.
  5. Verslag van de secretarissen Pierre Cornélis-ON7PC en Jacques Verleyen-ON4AVJ.
  6. Voorstelling van de begroting 2003 (zie CQ-QSO van januari 2003), van de rekening 2002 (zie CQ-QSO van april 2003) en van het verslag van de commissarissen-onderzoekers (zie CQ-QSO van april 2003), door de penningmeester Daniel Vivier-ON4LD. Goedkeuring van de begroting en van de rekening.
  7. Aanduiding van twee onderzoekers, gelast met het nazicht van de rekening van het boekjaar 2003.
  8. Goedkeuring van de verkiezingen van de voorzitters van de secties van de maand april 2003.
  9. Goedkeuring van de verkiezing van beheerders van de maand april 2003 en benoeming van vijf beheerders.
  10. Benoeming van ereleden.
  11. Vragen en antwoorden.
  12. Uitrijking van de beker van de Erevoorzitter, Gaston Bertels-ON4WF.
  13. Uitreiking van bekers aan de laureaten van wedstrijden, door Jacques Debouche-ON5OO en Carine Ramon-ON7LX.
  14. Sluiting van de Algemene Vergadering 2003.

Bijeenroeping van de Raad van Beheer op 24 mei 2003, onmiddellijk na de Algemene Vergadering

Dagorde

  1. Benoeming van de voorzitter
  2. Benoeming van de Nederlandstalige ondervoorzitter en van de Franstalige ondervoorzitter
  3. Benoeming van de Nederlandstalige secretaris en van de Franstalige secretaris
  4. Benoeming van de penningmeester.

John Devoldere-ON4UN
Voorzitter van de raad van beheer

UBA-congres 2003 in TOR
24 mei 2003


De leden van de sectie TOR, in samenwerking met de secties RSX en RAM, zijn blij u te mogen ontvangen in het kader van het congres.
Om deze dag zo aangenaam mogelijk te maken, zijn er zeven maanden van voorbereiding aan voorafgegaan. Rome is ook niet op één dag gebouwd.
Om na het bezoek aan Antoing een aangename herinnering achter te laten, hebben we geprobeerd de activiteiten voor radioamateurs zowel als voor de familie te combineren. Zo zijn er twee programma’s voorbereid. Eén voor de personen die interresse hebben voor het radioamateurisme en één voor de anderen (echtgenotes, kinderen enz.). Dus, laat het gezin niet thuis op deze heuglijke dag. Neem ze mee op avontuur!
Nu een woordje voor de dames. Als YL zou ik het aangenaam vinden om ook de personen die hun OM steunen in hun hobby eens in de bloemetjes te zetten.
We spreken dus af:
Dagadres: Foyer socioculturel, 23 rue du Burg in Antoing.

Beschrijving van de te volgen route

Met de wagen:

  • Komende van Brussel via de A8 tot in Doornik, neem daarna de E42 richting Bergen Luik en neem de afrit 31 bis.
  • Indien u van Bergen komt via de E42:in St.-Ghislain neem de richting Doornik en dan de afrit 31bis.
  • Op N404 is er bewegwijzering voorzien.

Met het openbaar vervoer: het station van Antoing is gelegen op tien minuten afstand.

AV-AG 2003 TOR 001

Vanuit Brussel kan u de trein naar Doornik nemen en daar overstappen op de trein naar Bergen die halte houdt in Antoing.
Voor de mensen die uitgerust zijn met het APRS-systeem zal René Stocman-ON5LSR met zijn materiaal op het congres aanwezig zijn.
Een radiobegeleiding zal ook op 145.500 QRV zijn. Een speciale call zal die dag in gebruik zijn: OR0TOR. Een speciale QSL zal voor de gelegenheid uitgebracht worden.  

Een woordje over de activiteiten

Bij uw aankomst zullen onze hostessen u ontvangen en u het programma van de dag overhandigen. Zij zullen de hele dag bereid zijn u vragen te beantwoorden. U zult hierbij ook een bonnetje ontvangen voor een gratis ontbijt dat u kan benutten in een van onze bars, in afwachting van de opening van de Algemene Vergadering. De deuren van de zaal, zullen om 8.30 uur openen. Bij uw inschrijving zullen de verantwoordelijken u een badge met uw naam overhandigen samen met enkele kleine souvenirs van uw bezoek aan onze streek. Deze zullen ook de reservatie opnemen voor de avondmaaltijd (opgelet: verplichte inschrijving voor 11 mei.). De Algemene Vergadering zal van start gaan omstreekd 9.15 uur. Gedurende die tijd zullen de sympathisanten de mogelijkheid krijgen het museum van het gesteente te bezoeken. Daarna zullen de gidsen hen de kalkovens laten bezoeken.
Tussen 12.00 en 14.00 uur zal in de foyer de sandwich-bar openen waar u kunt lunchen.
In de namiddag zijn er 2 spreekbeurten: Gaston Bertels-ON4WF zal het hebben over ARISS en Charles Boelpaep-ON1MFW zal de ARDF-techniek uitleggen. Praktissche oefeningen zullen uitgevoerd worden in het gemeentelijk stadion vlakbij de foyer. Rond 15.15 uur zal de CBR-fabriek zijn deuren openen en onder begeleiding van een ingenieur zal u deze kunnen bezoeken.
De hele dag lang zullen de stands van de UBA. en het leger van Peutie actief zijn en Marco Thues-ONL4087 en CM van RAM zal u inzage geven in zijn uitzonderlijke privé-collectie.
Voor de wandelaars onder jullie zijn er twee wandeltochten voorgesteld. De ene geeft een overzicht van de geschiedenis van de streek en de andere spitst zich toe op de muurschilderingen van Edmond Dubrunfaut, waarvan u een voorbeeld kan bewonderen in de foyer.
Parkeerplaatsen zijn beschikbaar in de buurt van de foyer. Opgelet het is onmogelijk zich te parkeren voor de inkom! Alle activiteiten zijn gecentraliseerd rond de foyer waardoor het niet nodig is uw voertuig verder te verplaatsen. Behalve voor het bezoek aan CBR is een kleine verplaatsing met de wagen nodig. De wandelroutes zullen aangeduid zijn.

Dagprogramma

8.00Ontvangst - ontbijt - inschrijving voor de Algemene Vergadering
8.30Opening van de zaal.
9.00Opening van het congres.
9.15Opening van de Algemene Vergadering.
9.00 - 17.00Bezoek van de exposities (stands UBA, radiocollecties, APRS, zenddemonstraties, radiostand van het leger ...)
10.00 - 12.00Geleid bezoek aan het museum van het gesteente en kalkovens.
12.30Beker overhandiging (contesten)
12.00 - 14.00Middagpauze (sandwich-bar)
14.00 - 14.45Speekbeurt ARISS door Gaston Bertels - ON4WF
15.00 - 16.00Spreekbeurt ARDF door Charles Boelpaep - ON1MFW
16.15 - 18.00ARDF-demonstratie in situ.
14.00 - 17.00Start wandelroutes
15.00 - 17.00Bezoek aan CBR
18.00Vertrek naar locatie voor het avondmaal: Floréal Club ‘Le Panoramique’ in Mont-Saint-Aubert


Avondmaal

Hotel - restaurant ‘Le Panoramique’. Gelegen op de top van de Mont-Saint-Aubert, in een rustige groene plaats Er is ook een speelplein, een glijbaan en een mini-golf een zeer mooi park voor de bezoekers.

Menu
Aperitief met hapjes
Koud buffet: Vis en schaaldieren: tonijnsla, zalm, vissla, grijze garnalentomaat, palingpaté met waterkers
Vleesschotel: roulade Argenteuil, assortiment van charcuterie (Ardeense ham, gerookte tong, beenhesp, hoofdkaas, paté van het huis),
koude vleesschotel (varkensvlees, rundsvlees, gebakken kip), Russich ei
Verschillende soorten sla en rauwkost en diverse sausen
Rode en witte wijn en water
Dessertbuffet
Koffie

De prijs voor het avondmaal bedraagt € 42 per persoon. Gelieve te reserveren en te betalen voor maandag 11 mei, op de rekening van ‘Section UBA du Tournaisis’ (068-2258083-47) met de mededeling: call en aantal personen (bv. ON4LBG 6 personen). De reservaties kunnen afgehaald worden aan de ingang van het congres. Een reisroute kunt u ook ter plaatse bekomen. Zij die het wensen kunnen ter plaatse overnachten, mits reservatie.
Voor meer informatie on4lbg@hotmail.com of GSM 0497 27 59 75.
Wij hopen dat al onze inspanningen zullen beloond worden door een grote opkomst.
Artikel vertaald door Michel-ON6QO, CM RSX

Book traversal links for UBA-congres en Algemene Vergadering 2003 - 24 mei 2003 (uitnodiging)

  • ‹ Fotoreportage
  • Up

Follow us

  • Facebook Facebook
  • Twitter X
  • Youtube Youtube
  • RSS
UBA vzw
Drukpersstraat 4 1000 Brussel T. 02 898 98 68
© Copyright UBA 2025Website created by Media Dukes
  • Vrijwaringsverklaring
  • Cookiebeleid
  • Onthaal
    • Agenda
    • (e)CQ-QSO
    • Onbemande stations
  • Info
    • De radioamateur-dienst
    • De Belgische wetgeving
    • Transmissiemodi
    • Kortegolfbanden
    • VHF/UHF/SHF-banden
    • Roepnamen / QSL-kaarten
    • Helpen in nood
    • Opleidingen
    • Radioamateurexamen
    • Bedieningscertificaat / vergunning
    • Frequentie / vermogens
    • QRV in het buitenland
  • UBA
    • Lid worden
    • UBA-secties
    • Bestuursorgaan
    • Managers en commissies
    • Jaarlijks UBA-congres
    • Tijdschrift CQ-QSO
    • ON4UB
    • QSL-dienst
    • UBA Service bureau
    • Geschiedenis van de UBA
  • Organisaties
    • ITU
    • IARU
    • CEPT
    • BIPT
    • ARISS
  • Dossiers
    • EMI / EMC
    • PLC / BPL
    • Intruder Watch
    • Stralingsdossier
    • Operating Practice
  • HF
    • Contestkalender
    • Contestreglementen
    • Contestresultaten
    • Velddagnieuws
    • Bandplan
    • Ik ben nieuw op HF
    • Diploma's
    • Propagatie
    • CW
    • QRP
  • V/U/SHF
    • Contestkalender
    • Contestreglementen
    • Contestresultaten
    • Velddagnieuws
    • Bandplan
    • ATV
    • Top List
    • Firsts
  • ARDF
    • Start2ARDF
    • Kalender
    • Uitslagen
    • Reglementen
    • Klassement
  • B-EARS
    • Onze missie
    • Lid worden...
    • Internationaal
    • Proviciaal Bandplan
    • Activiteiten
  • ONL
    • Roepnamen
    • Radioamateur-frequenties
    • Logboek
    • QSL-kaarten
  • Techniek
  • Contact
    • Bestuursorgaan
    • UBA-secties
    • Managers en commissies
    • BIPT
    • Word lid
    • Contactformulier
    • Feedback
    • Meld je nu aan bij Matrix
    • Webmaster
  • Downloads
    • Downloads (UBA)
    • UBA-logo
  • Links
  • Hambeurs
  • Inloggen