UBAKoninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs vzw

slideshow 1

Photo: Couloir

Klassement

 
 update: zondag, december 18, 2016      
EIND-Klassement ARDF/Fox-O-ring 2016 BELGIUM
PLAATS NAAM PUNTEN TRAININGEN GEMIDDELDE

1

Norbert Demeyere ON4ANE

528

23

23,0

2

Marc Van Britsom ON4FOX

503

19

26,5

3

Rene Putzeys ON4RP

354

19

18,6

4 Tim Vandeberghe ON5HC 351 16 21,9
5 Marc Vanhalst ON6HI 327 17 19,2
6 Jean Ballings ON4ABZ 312 17 18,4
7 Faid Kasimov ONL11766 229 10 22,9
8 Kurt Smet ON4CHE 207 8 25,9
9 Johnny Verhoeven ON4VJ 188 12 15,7
10 Patrick De Rocker ON7ARQ 176 12 14,7
11 Donald Destadsbader ON7QR 148 10 14,8
12 Maurice Van De Keere ON6VK 136 10 13,6
13 Eric Crispijn ON4ZG 99 7 14,1
14 Jan Hoek PA0JNH 88 5 17,6
15 Theo Bücker DJ9EY 80 3 26,7
16 Kim Plantagie 60 2 30,0
16 Jenny Fijlstra NL12125 60 2 30,0
16 Gijs Hodenius 60 2 30,0
16 Dolia, Evgeny 60 2 30,0
16 Dieter Schwider DF7XU 60 2 30,0
17 Heinrich Gotte 52 2 26,0
18 Johan De Coninck ON5JDC 50 2 25,0
18 Kurz, Martin 50 2 25,0
19 Stijn Vanden Hende ON8SVH 49 3 16,3
20 Romeijn, Floris 47 2 23,5
20 Stein, Dirk 47 2 23,5
20 Claus-Dieter Wittek DF8QJ 47 2 23,5
21 Bjorn Dinse PA4BWD 44 2 22,0
22 Eddie De Kerf PA3EIF 43 3 14,3
23 Edwin Verburg PE5EDW 42 2 21,0
24 Frank Baudisch DF2JW 40 2 20,0
24 Julien Van Severen ON6SV 40 2 20,0
25 Jo Somers PA0SOM 39 4 9,8
26 Wim Hodenius PA3BQP 36 2 18,0
27 Maarten De Rocker  35 2 17,5
28 Sandra Plantagie 30 1 30,0
28 Benno Plantagie PA3FBX 30 2 15,0
28 Marcel Daverveld PG8M 30 2 15,0
28 Biehl, Dieter 30 2 15,0
29 Ulrich Gödtner DL8YBR 27 2 13,5
30 Peter Guns ON1DJJ 25 2 12,5
31 Wim Hoek PA3AKK 24 2 12,0
32 Wilfried De Smet ON6IN 20 1 20,0
32 Roos XYL/ON7QR 20 1 20,0
32 Stefaan Van der Poorten ON4STV 20 1 20,0
32 Steven Baert ON4SLB 20 1 20,0
32 ON4BBL 20 1 20,0
33 Rick Teugels 18 2 9,0
33 Dick Fijlstra PA0DFN 18 2 9,0
33 Lilly Somers 18 2 9,0
33 Wieand Werner 18 2 9,0
33 ONL11439 18 1 18,0
33 Menno Burg PC4C 18 1 18,0
33 Davy Der Weduwe PD1DAV 18 1 18,0
34 Wim Hodenius PA3BQP 14 1 14,0
35 Isabelle Lemeire ON3IL 12 1 12,0
36 ON1RC 10 1 10,0
37 Alex De Grootte 9 1 9,0
37 KLI Team 1 Aalst 9 1 9,0
37 Thomas ON3TVC 9 1 9,0
37 KLI Team 2 Aalst 9 1 9,0
37 KLI Team Klavertje 4 9 1 9,0
37 Julien Goethals ON6GJ 9 1 9,0
37 Marcel Daverveld PG8M 9 1 9,0
37 Bernadette Bongers XWL 9 1 9,0
37 Bert Vermoesen ON3VB 9 1 9,0
37 Albert De Meyer ON5NN 9 1 9,0
37 Marcel Huylebroeck ON5QT 9 1 9,0
37 Dirk Vanden Hende ONL 9 1 9,0
37 Albert Devarrewaere ON6WB 9 1 9,0
37 Dante QRP 9 1 9,0
37 Willy Vanlerberghe ON4AVT 9 1 9,0
37 Ashot Hovanisjan 9 1 9,0
37 Fam. Schmitz 9 1 9,0
37 Guido Thoné 9 1 9,0
37 ON4CES 9 1 9,0
37 ON5NN 9 1 9,0
37 ON3VB 9 1 9,0
38 Rudy Danel ON4ADR 5 1 5,0
         
Punten verdeling volgens het UBA-ON reglement
wedstrijdkalender